Tasarımı Kaydet  Kapat

20 yıllık tecrübe ile profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamız hizmetin farklı dünyası ismi ile sektöre yeni bir hizmet anlayışı FEYZA TURİZM adı altında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar tecrübeli kadrosu ile siz değerli rabbimizin misafirlerine hizmet vermek tek gayemiz ve hedefimizdir.

Türsab' a grubu uluslararası iata belgesi ile ekonomik uçak bileti Mekke ve medine otel işletmesi ve umre vizesi rehberlik havaalanı karşılama hizmetleriylede siz değerli yolcularımıza hizmet vermekten onur duyarız.Rabbimiz yapacağınız ibadetleri dualarımızı şimdiden kabul ve mebrur eylesin kutsal topraklarda buluşmak ümidiyle.
 
FEYZA TURİZM SEYAHAT
 
Umre Turu
Ehil hocalarımızın rehberliğinde, 3,4 ve 5 yıldızlı otellerde, her dakikası nakış nakış işlenmiş programlar ile maneviyat dolu umre programları sunmaktayız.
Hac Turu
Farzların; vaciplerin, sünnetlerin hatta müstehapların dahi yerine getirilmesi için ehil hocaların rehberliğinde Hac seyahati imkanı sunmaktayız.
Kültür Turu
Tarihin derinliklerine inmek ve kutsal mekanların maneviyat dolu havasını teneffüs etmek için bizi tercih edin.

Daima Müşteri Memnuniyeti

Dünyanın her tarafından, hac ve umre yapmak isteyen Müslümanlara, sünnet-i seniyyeye en uygun şekilde bu ibadeti yapma imkanını sunmak, müşteri memnuniyetini kazanmak Feyza Turizm için oldukça önemlidir.